Чернігівщину відвідали представники туристичних операторів та агентств з Києва, Сум, Житомира, Дніпра, Нікополя та Одеси

Протягом 17-18 травня під час рекламно-інформаційного туру по Чернігівській області туристичним операторам та агентствам з Києва, Сум, Житомира, Дніпра, Нікополя та Одеси було презентовано туристичний потенціал області.

Програма туру включала відвідування об’єктів національних заповідників «Гетьманська столиця», «Качанівка», «Чернігів стародавній», нового музею-виставки «Чернігівщина – подорожі крізь віки», туристичних комплексів «Голубі озера», «Вітрила Маклая», садиби «На селі у дідуся», музею-садиби Софії Русової, Чернігівське відділення “САН – ІнБев” та майстерні «Веселі карамелі».

Також в рамках туру у готелі «Reikartz» відбулась презентація туристичних продуктів заміського спа-готелю «ШишкіNN», туристично-готельного комплексу «Бреч», садиби «Андріївські озера», котеджу «Стара пристань» та прогулянок на плотах по річкам області.

Групу протягом двох днів супроводжувала досвідчений екскурсовод Олена Самотяжко, яка під час руху автобусу знайомила учасників також і з іншими привабливими об’єктами області, які не увійшли до програми туру.

Рекламно-інформаційний тур організований Департаментом культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *