Чернігівщина туристична запрошує

На запрошення Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації на Чернігівщині відбулися відеозйомки англомовного тревел-шоу Discover Destination UA.

Основний його меседж — показати цікаві туристичні локації України очима європейців. Герої шоу — харизматичні гості з-за кордону, які вперше відвідують Україну та опановують туристичні маршрути — як популярні, так і нові, незвичайні. Це перше тревел-шоу Україною, направлене на залучення саме іноземної аудиторії.

Чернігівщина — край унікальної історії, архітектури та неймовірної природи. Тому туристам варто відвідати її та побачити розкішні краєвиди, мальовничі куточки та цікаві локації, зануритись в унікальну атмосферу стародавнього краю, де пам’ятки минувшини гармонійно співіснують із сучасними спорудами.

Зйомки відбувалися у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній», Чернігівському обласному центрі народної творчості, Національному історико-культурному заповіднику «Гетьманська столиця» та Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка».

Європейці побачили Чернігівщину такою, як вона є — красивою, доброзичливою, з пишною природою, стійкими культурними традиціями, народним побутом і багатовіковою історією.

Проте автори Discover Destination UA не єдині, кого привабили туристичні цікавинки Чернігівщини.

Днями телеканал СТБ створюватиме для програми «Вікна-Новини» сюжет про цікавий та бюджетний відпочинок в Україні. Знімальна група побуває у смт Короп, де на неї та туристів чекають яскраві гастрономічні враження від коропських фермерів Миколи Мисника та Світлани Карацюби, відвідає давню козацьку Іллінську церкву-фортецю, Новгород-Сіверський історико-культурний музей-заповідник «Слово о полку Ігоревім», крейдяний кар’єр у Путивську, Узруївські джерела та Мезинський національний природний парк. Темою змістовного відпочинку на Чернігівщині зацікавились і журналісти каналу «Україна».

Отже, Чернігівщина запрошує!

За матеріалами Чернігівська ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *