«Чернігів стародавній»: розгадувалися загадки і розкривалися таємниці…

Всі чернігівці знають, що територія древнього Дитинця-Валу просякнута таємницями, легендами і секретами. Розгадувати ці загадки взялися юні спортсмени клубу карате «Мангуст».

Відбувалося все, звісно ж на Валу, в рухливій формі під виглядом популярної нині гри-квесту. Учасникам двох команд, учням різних чернігівських шкіл та віку, і навіть декільком дошкільнятам, треба було не лише попрацювати з картою, віднайти відповідні «зупинки», а й відповісти на питання, пов’язані з історією Дитинця або історією тієї чи іншої споруди. І запитання не були легкими, адже їх складали науковці Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» у розрахунку на інтелектуальний потенціал шкільної молоді.

Команді, що претендувала на перемогу потрібно було не лише правильно пройти маршрут і набрати максимальну кількість балів за відповіді на питання, але й зробити це якомога скоріше. І юні спортсмени достойно впоралися. Всі, і переможці, і учасники отримали від Національного заповідника «Чернігів стародавній» невеличкі пам’ятні подарунки.

Завідувачка відділу науково-просвітницької роботи Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» Алла Гаркуша.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *