«Чернігів стародавній» запрошує на відкриття виставки Лариси Годунової «Живопис»

Національний архітектурно-історичний заповідник 23 липня о 12.00 у Колегіумі (на Валу) презентує виставку заслуженого художника України Лариси Олександрівни Годунової (м. Київ).

Лариса Годунова — відомий український живописець. Вона представляє відому творчу родину Годунових, родоначальником якої є Олександр Федорович Годунов — художник, керівник художньої студії при Будинку офіцерів у Києві, а також працював на київському живописно-скульптурному комбінаті «Художник». Картини майстра знаходяться у багатьох державних і приватних зібраннях України та інших країн.

Його справу продовжила донька — Лариса Олександрівна, яку він вчив живопису, вчив штрихуванню, почуттю тону. Батькові поради дали чудові результати — випускниця Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, учениця легендарної Тетяни Ніловни Яблонської, пані Лариса стала видатним українським живописцем, її твори мають свій неповторний почерк.

На виставці в Чернігові представлено 31 картину. Це: натюрморти, пейзажі, архітектурні пейзажі, портрет, тематичні роботи — тонкі і захоплюючі, а архітектурні мотиви її полотен атмосферні і ліричні. Пані Лариса увічнює в своїх роботах вулиці, будинки, квіти, дерева, настрій, почуття і відчуття.

Член Національної Спілки художників України з 1978 року. «Малюю вже понад 50 років, — говорить художниця. Свої пошуки концентрую в живописному осягненні кольору, нової експресивної, розкутої манери вираження. Тяжію до натхненного змісту, що перегукується з важливими процесами сучасного життя. Пошуки сягають від різноманітних натюрмортів до гостродраматичних урбаністичних тем».

Роботи художниці знаходяться в музеях та приватних колекціях України та за кордоном, зокрема, у Ватикані, Польші, Франції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *