Борисоглібському собору 900 років: конкурс дитячого малюнка «Пам’ятки архітектури міста Чернігова очима дітей»

До 900-річчя першої писемної згадки про Борисоглібський собор Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» організував конкурс дитячого малюнка «Пам’ятки архітектури міста Чернігова очима дітей».

Його завдання: виховання у дітей патріотизму шляхом залучення до творчої роботи; розвиток творчого потенціалу дітей; залучення дітей до мистецтва, естетичне виховання підростаючого покоління; підтримка дітей, які примножують культурні традиції українського народу; формування небайдужого ставлення учнівської молоді Чернігова до історичних пам’яток рідного міста.

У червні-липні на території Валу за сприяння Чернігівської дитячої художньої школи було проведено пленер. У ньому взяла участь учнівська молодь різного віку. За підсумками конкурсу визначено його переможців.

На основі малюнків дітей до ювілейної дати Борисоглібського собору за організаційної та фінансової підтримки Гуманітарної ініціативи українських творців і Чернігівського обласного осередку Асоціації філателістів України підготовлено конверти та листівки. На 6 серпня заплановано урочистий захід, де передбачено їх спецпогашення і презентація дитячих малюнків.

До вашої уваги фото конвертів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *