Антонієві печери 13 травня не працюватимуть

13 травня (у понеділок) музейний об’єкт Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» Антонієві печери не працюватиме з технічних причин (ремонтні роботи).

14 травня та в наступні дні Антонієві печери, а також інші об’єкти заповідника (Колегіум, Борисоглібський собор) працюватимуть у звичайному режимі: щодня, без вихідних, з 10:00 до 18:00. 

У приміщенні Колегіуму представлені художні виставки: акварельного живопису Марії Рибіної-Ткач «Прозорі барви»пленерного живопису «Легенди та міфи Чернігова», а також виставка Марини Шикалової «Лялька з українським характером» (наступного тижня заплановано демонтаж цієї виставки).

Телефони для замовлення екскурсій на території Валу: (0462) 645-964, 093 0369821, 098 7016641; Антонієві печери (0462) 643189.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги. Бережіть себе! Віримо в Бога та Збройні сили України!

Електронна пошта: oldcher@gmail.com. «Чернігів стародавній» в Instagram — https://www.instagram.com/zapovidnyk_oldchernihiv, Facebook — https://www.facebook.com/oldchernihiv, адреса веб-сайту «Чернігів стародавній»: https://oldchernihiv.com/

Адміністрація Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *