Андрій Лісовий очолив Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній»

Новий очільник звернув увагу колективу на дві стратегічні задачі: внесення культурного ландшафту міста Чернігова до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та забезпечення дотримання усіх вимог законодавства у тому, що стосується використання національних пам’яток архітектури.

«Задача колективу заповідника — провітрити мозок тих, хто ще вважає себе малоросом та рабом. Я ціную колектив за професіоналізм, який показаний за багато років роботи. І про це говорить, зокрема, те, що заповідник носить звання національного», — наголосив Андрій Лісовий.

Заступниця начальника Чернігівської ОВА Жанна Шерстюк побажала новому керівнику надихати колектив максимально розкрити свій потенціал та підтримувати ті традиції, які вже склалися.

«Ми всі спільно прожили весь минулий рік, дуже тяжкий березень, тяжкий квітень. Всіма силами ми докладали зусиль, щоб зберегти культурні пам’ятки та надбання. Є важливі задачі, і до них прикута максимальна увага суспільства не тільки Чернігівщини, а і всієї України загалом. Але я запевняю, що ми спільно докладемо всіх необхідних зусиль для їх виконання якісно та професійно», — підкреслила Жанна Шерстюк.

До призначення в. о. генеральним директором Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» Андрій Лісовий обіймав посаду заступника директора Чернігівського обласного історичного музею імені В.В. Тарновського.

У представленні нового очільника заповідника колективу також взяли участь: Томин Мар’яна директорка департаменту культурної спадщини і Юлія Руденко начальниця відділу координації діяльності заповідників та музеїв Управління охорони культурної спадщини та музеїв Міністерства культури та інформаційної політики України, Людмила Замай директорка Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОВА.

За повідомленням Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Фото Сергія Чернякова, ученого секретаря Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній»

Прим. З 26 лютого 2021 року обовязки генерального директора Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» виконував Володимир Хомич, нині він (як і до призначення в.о. гендиректора) на посаді заступника генерального директора з економічної діяльності та загальних питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *