25-річчя присвоєння статусу національного Чернігівському державному архітектурно-історичному заповіднику

25 років тому, 29 грудня 1998 року, Чернігівському державному архітектурно-історичному заповіднику надано статус національного. «Враховуючи значення Чернігівського державного архітектурно-історичного заповідника у справі збереження особливо цінних пам’яток архітектури, історії та культури, а також його роль у відновленні та розвитку національно-культурних традицій українського народу…», зазначено в Указі Президента України.

Нині до цілісного майнового комплексу Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» входять 26 пам’яток архітектури національного значення, 3 споруди та 2 пам’ятники монументального мистецтва.

З нагоди 25-річчя присвоєння статусу національного чернігівському заповіднику відбулися збори трудового колективу. З вітальним словом до працівників установи звернувся в. о. генерального директора Андрій Лісовий.

Колективу національного заповідника оголошено подяку начальника Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса. Працівникам музейної установи вручено грамоти і подяки від Міністерства культури та інформаційної політики України, Чернігівської обласної державної адміністрації, обласної і міської ради, Департаменту культури, національностей та релігій обласної держадміністрації, Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *