200 підписників! «Чернігів стародавній» активізує свою присутність в Instagram

14 березня створено сторінку Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» в Instagram. І ось за 38 днів маємо 200 підписників з різних регіонів України та з-за кордону. В основному це музейні установи, поціновувачі старовини та мистецтва.

Для тих хто, хто цікавиться статистикою. Більшість підписників сторінки заповідника – жінки (56 %). Щодо вікового діапазону, то тут попереду група 25-34 років (36,1 %) та 35-44 (24,1 %). Що цікаво, у чоловіків група «65+» має 12,3 % підписників, а в жінок у цій групі лише 5,4 %. Якщо проаналізувати всі вікові групи підписників сторінки «Чернігова стародавнього», то прекрасна половина людства тут молодша.

Проте, ще рано підводити підсумки. Адже, 200 підписників – це лише перший крок. Національний заповідник «Чернігів стародавній» буде збільшувати свою присутність в Instagram, а також в інших соціальних мережах. Це реальна можливість популяризувати пам’ятки архітектури та свою діяльність, висвітлювати різноманітні напрямки роботи музейної установи.

Адміністрація Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» дякує всім, хто допомагає поширенню нашої сторінки в Instagram. Працюймо разом!

Сергій Черняков, «Чернігів стародавній».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *