Завжди була і завжди буде: Чернігівщина відзначає День Української Державності

Біля пам’ятника Борцям за волю та незалежність України й козацького кафедрального собору святої великомучениці Катерини вдруге громада Чернігівщини відзначила День Української Державності. До заходу долучився і начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус. День Української Державності нероздільно пов’язаний із Днем Хрещення Київської Руси-України та розвитком війська та військовими традиціями.

“Українська держава понад тисячу років тому зробила свій цивілізаційний вибір – прийняття християнства. Свій вибір бути незалежною підтвердила у 1991-му, а вже дев’ятий рік поспіль боронить право бути єдиною і неподільною. Ми увібрали всі найкращі державницькі традиції”, – наголосив представник Українського інституту національної пам’яті у Чернігівській області Сергій Бутко.

Зібрання хвилиною мовчання вшанувало всіх, хто віддав життя за українську державність. Молебень за Україну відправив секретар Чернігівської єпархії Православної церкви України отець Роман.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Фото Сергія Чернякова, “Чернігів стародавній”.

У заході з нагоди Дня Української Державності взяла також участь делегація Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *