Відійшов у вічність активіст Товариства «Чернігівське земляцтво» Олексій Єршов

Сумна і несподівана звістка: вранці 23 лютого у Чернігові помер Олексій Юрійович Єршов, батько відомого українсько-польського скульптора Геннадія Єршова. Надзвичайно доброзичлива і приємна людина, цікавий співрозмовник, брав активну участь у громадській діяльності міста, любив архітектуру Чернігова і цінував його минуле.

Зокрема, Олексій Єршов допомагав в організації різноманітних виставок, які проходили в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» у рамках співпраці з Польським фондом «Фундація Ательє Єршов».

Вічна пам’ять, Олексію Юрійовичу… Колектив Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» висловлює співчуття рідним і близьким покійного.

Народився Олексій Єршов у Чернігові 8 травня 1945 року. Після школи закінчив Чернігівське медучилище, за фахом фельдшер. Працював в училищі лаборантом.

Пізніше закінчив університет ім. Т.Г. Шевченка у Києві.

З 1970 року працював лікарем в обласному комітеті профспілки працівників сільського господарства, з 1976 року – зав. відділу соціального страхування обкому профспілки, з 1991 р. – зав. відділу санаторно-курортного обслуговування Чернігівського обласного відділення Фонду соц. страхування, з 1994 р. – заступником директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, з 2000 р. і до виходу на пенсію (2004 р.) – начальник Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Олексій Єршов активіст Товариства «Чернігівське земляцтво» у Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *