У пам’ять про жертв Голодомору

У 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років чернігівська громада схилила голови у пам’ять про жертв та запалила свічки пам’яті.

Сьогодні, 25 листопада, Чернігівська громада зібралася на майданчику біля П’ятницької церкви, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.
Небайдужа молодь, представники громадськості, священнослужителі та посадовці хвилиною мовчання вшанували безневинно загиблих та поклали лампадки в пам’ять про жертв геноциду.
Заупокійну літію за жертвами голодоморів відправив керуючий Чернігівською Єпархію Православної Церкви України єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній.
Напередодні Організацією Об’єднаних Націй була прийнята декларація про визнання Голодомору в Україні 1932-33 років – геноцидом. Цю декларацію підтримало 55 держав членів Організації.
За 90 років після Голодомору-геноциду росіяни знову застосовують проти українців методи геноциду, щоб знищити нашу ідентичність, культуру, мову – знищити українську націю як таку. Для цього окупанти масово вбивають і депортують українців, руйнують міста.
І в 1932–1933 роках, і нині Росія намагається зламати волю українців до спротиву, кидає проти нас весь свій терористичний арсенал. Та сьогодні весь цивілізований світ допомагає Україні, а українці мають власну державу.
Пам’ятаючи про злочини комуністичного тоталітарного режиму, сьогодні всі сили спрямовуємо на підтримку наших захисників.
Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!
Джерело: Чернігівська ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *