У музеї мініатюр Кам’янця-Подільського презентовано чернігівський вокзал

Кам’янець збагатів на декілька фортець. Щоправда, мініатюрних, однак не менш цікавих для всіх, хто любить унікальну архітектуру та історичні пам’ятки. Мінікопії відомих замків України, а також залізничних вокзалів презентував 29 травня музей мініатюр «Замки України».

Нові експонати гармонійно доповнили локацію, яка тепер зосереджує в одному місці ще більше знаних туристичних об’єктів нашої країни, інформує на сторінці facebook Кам’янець-Подільська міська рада.

Краса і подібність замків до справжніх просто вражають! Працювали з історичними пам’ятками: автор проєкту Євген Ненашев, його партнер Олексій Смольський та архітектори Дмитро Гальченко і Василь Франчак.

Захват у відвідувачів також викликав потяг, що курсує між станціями Карпати-Татарів-Чернігівський вокзал, зазначається в повідомленні.

Довідка

Будівля чернігівського вокзалу споруджена у 1948 року за проектом архітектора Геннадія Гранаткіна, попередній вокзал був зруйнований у роки Другої світової війни.

У 1999 році зроблено капітальну реконструкцію вокзалу, він є пам’яткою містобудування та архітектури місцевого значення (охоронний номер № 14-Чг).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *