У Мінкультури відбулось засідання Музейної ради

За участі заступника Міністра культури України Тамари Мазур відбулося чергове засідання Музейної ради при Міністерстві культури України, присвячене питанням організації обліку музейних предметів, зберігання та використання пам’яток державної частини музейного фонду України, а також визначення плану та формату роботи дорадчого органу.

Про це повідомляє прес-служба Мінкультури.

Під час засідання з презентацією актуального стану музейного обліку виступила Леся Клименко, керівник відділу фондової та облікової роботи Міністерства культури України. Вона повідомила про результати проведеного аналізу стану ведення обліку музейних предметів у низці музеїв, а також окреслила ряд актуальних проблемних питань та запропонувала шляхи їх вирішення.

До обговорення згаданих питань долучилась директор Державного політехнічного музею при НТУУ “КПІ” Наталія Писаревська, яка поінформувала про специфіку ведення обліку в музеях при навчальних закладах.

Питання актуальності оцифровування зібрань українських музеїв та введення електронного обліку музейних предметів порушувалися іншими членами Музейної ради та запрошеними фахівцями – Остапом Лозинським, Юлією Литвинець, Владиславом Піоро та іншими

Крім того, учасники засідання заслухали пропозиції робочих груп щодо формату роботи Музейної ради за напрямами «Стратегія», «Безпека» та «Управління», а також обговорили концепцію другої черги Музею Голодомору.

За результатами засідання було затверджено план роботи Музейної ради, а також прийнято рішення сформувати свої рекомендації щодо організації музейного обліку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *