У Чернігові говорили про вивчення туристичного ринку міста

15 вересня в Чернігівській міській раді відбулась прес-конференція за участю народного депутата України Анни Романової, заступника міського голови Ольги Хоніч та кандидата економічних наук, доцента, завідувача кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Чернігівського національного технологічного університету Вікторії Жидок.

Під час зустрічі з журналістами, представниками готельного та ресторанного бізнесу говорили на тему: «Вивчення туристичного ринку Чернігова. Шлях до написання стратегії та промоції міста».

Як зазначила заступник міського голови Ольга Хоніч розвиток туризму давно обговорюється і на даний час є потреба в створенні Стратегії розвитку туристичного регіону. На прес-конференції була презентована анкета, яку розробили представники ЧНТУ разом з Анною Романовою. Ця анкета дозволить більш конкретно дізнатися, хто приїжджає до Чернігова, з якою метою і що їм подобається у нашому місті. «Це необхідно для правильного написання стратегії», – зазначила Анна Романова.

Анкетування серед туристів розпочнеться на початку наступного тижня і триватиме протягом місяця. Розповсюджуватись анкети будуть в чернігівських готелях, а також під час проведення загальноміських заходів до Дня міста.

Цікавим буде те, що всі учасники, які заповнять анкету, візьмуть участь у розіграші романтичного уїк-енду в м. Чернігові для двох осіб.

За словами Ольги Хоніч, коли будуть зібрані дані, вони будуть опрацьовані, після аналізу презентуватимуться громадськості. І вже потім розроблятиметься стратегія, на основі якої буде написано Програму розвитку туризму в місті Чернігові, що буде затверджуватись на сесії міської ради.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської ради

8500_0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *