Туристичний план-контент встановили на підході до Болдиних гір

На підході до Болдиних гір у Чернігові днями з’явився бігборд з туристичним планом-контентом розташованих на цій території історичних пам’яток. У найближчі дні він буде доповнений ще QR-кодами, один з яких дублюватиме інформацію й англійською. Це – один з елементів вдосконалення туристичної навігації в нашому місті.


План-контент також в найближчі дні буде встановлено біля військово-історичного музею. На ньому, зокрема, буде й розповідь про історію бойової техніки, що стоїть тут просто неба. Також елементи туристичної навігації в цьому році будуть розташовані по периметру центру міста. Показчики будуть встановлюватися таким чином, щоб турист, який приїздить у центр Чернігова, міг комфортно та зручно дійти до кожного історичного об’єкта. Про це прес-службі Чернігівської міської ради розповів керівник міського Управління культури та туризму Олександр Шевчук.

– Завдяки цій туристичній навігації ми маємо дати детальну інформацію про ці історичні об’єкти. Це надзвичайно зручно для гостей і туристів, оскільки вони отримують її наочно. І також можуть, при бажанні, далі заглибитися в історію, – зазначив він. – Ця ідея не нова, ми маємо туристичну програму розвитку та промоції міста, в якій ідея розвитку туристичної навігації закладена. Але вже самі об’єкти визначаємо та аналізуємо, застосовуючи індивідуальний підхід, оскільки специфіка їх дуже відрізняється, – розповів Олександр Шевчук про ідею встановлення таких елементів.

За словами керівника управління, кожен елемент туристичної навігації погоджується з закладами, на балансі яких знаходяться історичні об’єкти. Як правило, ініціатива сприймається позитивно, оскільки для розвитку історичної локації вона дає додаткову перевагу.

Зокрема, Болдині гори – це унікальний історичний комплекс, який на сьогодні потребує багатьох змін для того, щоб все-таки ця локація була більш туристичною. На сьогодні це місце в тому стані, в якому воно психологічно сприймалася в 90-ті роки. Вочевидь, його потрібно переосмислити, вийти на новий рівень. І цей крок з план-контентом є одним з перших кроків на шляху до сучасного розуміння і усвідомлення цього сакрального, історичного місця, яке знає практично вся Україна, зазначив Олександр Шевчук.

Джерело: прес-служба Чернігівської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *