«Сіверянський літопис» оголосив збір коштів на ІV том «Сіверщина гетьманських часів»

Шановне товариство! Редакція «Сіверянського літопису» оголосила збір коштів на ІV том «Сіверщина гетьманських часів», укладений доктором історичних наук Юрієм Мициком та кандидатом історичних наук Інною Тарасенко.

Це унікальна збірка документів (546!!!) від доби Б. Хмельницького, І.Мазепи, К. Розумовського до кінця ХVІІІ ст. Листи гетьманів, старшини, полковників, сотників. Їхні документи, прохання і т.п.
Всі ці джерела проливають світло на тогочасні військово-політичні події, церковну та соціально-економічну історію, містять чимало важливих фактів, що стосуються 1080 населених пунктів сучасних Чернігівської та Сумської областей, а також етнічних українських земель у складі Росії (Стародубщина), частина Курщини. Багато представників Чернігівщини (2380!!!) зможуть знайти у цих джерелах якусь деталь, подробицю про свій родовід, буття свого населеного пункту.
Давайте підтримаємо вихід цього дуже цінного та унікального видання своїм посильним внеском! Кошти просимо надсилати на рахунок Приват=24 ( картка Шуміла 5168 7422 1931 6548)
Про надіслані суми просмо повідомляти приватно у месенджер Сергія Павленка. Видавництво може надавати рахунок за проханням спонсорів. Доброчинцям, які перерахують 500 гривень, редакція після виходу книги надішле ІV том. Усі благодійники будуть згадані у виданні.
Якщо Вам бракує коштів, то бодай поширте на своїй сторінці це запрошення до співпраці. Попередньо на мінімальну кількість тиражу необхідно близько 12000 грн.

Від редакції сайту “Чернігів стародавній” повідомляємо, що за три дні на картку Віталія Шуміла надійшло близько 5000 грн. Долучайтеся всі, хто шанує історію рідного краю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *