Приміщення під новий Музей історії міста Чернігова реконструюватимуть

Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради провело публічні закупілі на реконструкцію приміщення по вул. Музейна,8, де планується створення сучасного музею історії міста Чернігова.

Відповідна інформація розміщена на сайті prozorro.

Управління планує провести проектно-вишукувальні та дослідно-конструкторські робити на загальну суму 168 тисяч гривень. Їх проводитиме приватне підприємтсво «Чернігівагропроект», договір з ним укладено 22 березня 2017 року.

Як повідомлялося, ідею створення музею історії Чернігова озвучив міський голова Владислав Атрошенко. І запропонував розмістити його на Валу, у приміщенні колишньої Поштової станції, пам’ятці архітектури XVIII—XIX ст.

Музейники підтримали цей задум. На їхню думку: «Музей історії Чернігова має стати головним осередком збереження та популяризації історико-культурної спадщини міста. І формувати його необхідно враховуючи думку громадськості. Адже, в основі концепції нового музею має бути відвідувач. У ньому має бути і відповідна атмосфера, наприклад, музейний магазин з сувенірами, короткі інформативні екскурсії, застосування новітніх технологій в експозиціях».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *