Професійний день відзначають представники туристичної сфери

Працівники туристичної галузі 27 вересня святкують своє професійне свято – Всесвітній день туризму. Чернігівщина має гарний туристичний потенціал, все завдяки тому, що отримала багату культурну спадщину.

Свідченням тому – презентація можливостей, представлена у Чернігівському кіно-культурному центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Наприклад, Чернігівський історичний музей, Національний історико-культурний заповідник «Качанівка», Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» багато чого можуть запропонувати вибагливому туристу. І послуги наших готельєрів і рестораторів можуть заслуговувати на найвищі оцінки. Аби не втратити культурні надбання, сотні людей щодня прикладають багато зусиль для їх збереження. Адже впевнені, у подальшому область таки зможе стати найбільшим туристичним центром в Україні. Олександр Левочко, начальник департаменту культури та туризму, національностей та релігій облдержадміністрації: «Звичайно говорити, що зараз розвиток галузі на високому рівні, не можна. Попереду дуже багато роботи. У нас є чим привабити туристів. І ми працюємо над тим, аби турист до Чернігова приїжджав не на 3 години, а залишався гостювати на декілька днів».

Цього року для представників туристичної галузі організовували навчальні семінари. Під час лекцій колеги із Польщі ділилися своїм досвідом розвитку галузі в умовах європейської інтеграції.

Ну а в день професійного свята грамотами та подяками за особистий вклад у розвиток туризму області відзначили кращих працівників. Наталія Романова, заступник голови облдержадміністрації: «Найкращий потенціал – це люди. Я хочу подякувати кожному, хто вірить у туристичний потенціал. Це те золото, яке колись зробить нас найбагатшими та щасливими. І це золото сховане тут, на нашій землі».

Після урочистостей для працівників туристичної сфери організували святковий концерт.

За інформацією телекомпанії “Сіверцентр”

img_9010

img_9027

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *