На вихідні до Чернігова: зимова подорож до серця Сіверщини. Фото

Відстань від Києва до Чернігова становить менше 150 кілометрів, тож туди доволі легко можна вибратися у подорож на вихідні. Тим паче, що зимовий Чернігів виглядає просто казково.
 
Місто Чернігів, розташоване на півночі України, в першу чергу цікаве туристам своїми пам’ятками часів Київської Русі й Чернігівського князівства, а також Гетьманщини і козацького Чернігівського полку, пише УНІАН.
За часів середньовіччя та відродження місто Чернігів було одним з головних осередків політико-економічного та соціально-культурного життя сучасної території українців. До наших часів у місті зберглися п’ять середньовічних храмів, зведених в XI-XIII століттях, які й є головними архітектурними пам’ятками міста. Також у Чернігові чимало пам’яток періоду Гетьманщини в стилі козацького бароко.

Більша частина цих будівель формує архітектурні комплекси на Валу, який з часів заснування Чернігова і до початку XX століття був політичним центром міста, і на території заснованих в XI столітті Єлецького і Троїцько-Іллінського монастирів.
Відстань від Києва до Чернігова становить менше 150 кілометрів, тож туди доволі легко можна вибратися у подорож на вихідні. Тим паче, що зимовий Чернігів виглядає просто казково.
З Києва до Чернігова можна доїхати на маршрутці чи автобусі, яких за день відправляється доволі багато з різних районів Києва – з Центрального автовокзалу, автостанції “Дарниця”, від станції метро Чернігівська, а також від залізничного вокзалу. Детальніше з графіком руху та місцями відправки краще ознаомитися заздалегідь, адже деякі рейси ходять за розкладом, а деякі – за заповненням.

Вартість квитків на автобуси близько 80 грн, на маршрутці – дорожче. В дорозі доведеться провести від 2 до 2,5 годин, залежно від рейсу та місця відправлення.

Фотографував Сергій Черняков, “Чернігів стародавній”.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *