На Чернігівщині з’явився віртуальний музей «Війна впритул»

Понівечені долі, обірвані життя, знищені, зруйновані та пограбовані населені пункти, житло, пам’ятки, інфраструктуру лишають після себе російські війська в Україні.


Чернігівщина – одна із областей нашої держави, частина якої була під окупацією, зазнала значних руйнувань та непоправних втрат. Нині область звільнена від ворога. Проте практично щодня наш регіон потерпає від ракетних ударів та обстрілів.
Команда проєкту з оцифровки туризму “Discоver UA” за підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської військової адміністрації та Чернігівського обласного центру розвитку туризму створили віртуальний музей пам’яті війни на Чернігівщині. У музеї за допомогою 3-Dтурів на сайті «Чернігівщина туристична» https://chernihivregion.travel/war можна побачити жахливі наслідки російського «асвабаждения» у Чернігові та області. І на превеликий жаль тут представлені не всі об’єкти, понівечені та зруйновані ворогом. Нові об’єкти ще будуть додаватися.
«Чернігівщина туристична запрошує» щиро вдячна команді проєкту з оцифровки туризму “Discоver UA” за можливість фіксації злочинів російських окупантів з метою донесення їх до наступних поколінь, збереження у пам’яті нащадків – якою ціною Україні дістається свобода та незалежність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *