На Чернігівщині відбувся промо-тур для представників туристичної сфери

Учасники туру, а це: гіди-екскурсоводи, представники турфірм, сільських садиб, громад області, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, облтурінфоцентру мали змогу ознайомитися з новими садибами, туркомплексами, спектром послуг, які вони надають, обмінятися досвідом.

Тур здійснено частиною Чернігівського району за наступним маршрутом: с. Соколівка (відвідування турбаз відпочинку “Боксер” та “Десна”), с. Отрохи (знайомство з туркомплексом “Деревіль”), с. Рудня (презентація бази відпочинку “Бережок”), с. Беремицьке (парк природи «Беремицьке», проведення панельної дискусії «Виклики сьогодення: специфіка роботи об’єктів турінфраструктури області у період пандемії»), селище Десна (відвідування військового музею) та с. Пархимів (ознайомлення з послугами, які можуть бути цікавими для туриста на зеленій фермі “Копиця сіна”).

Тур відбувся у рамках реалізації проєкту “Чернігівське князівство: від 1000 – літньої історії до сучасної туристичної промоції”. З нагоди Всесвітнього дня туризму, який відзначається у світі 27 вересня, працівники туристичної галузі отримали відзнаки: подяки Чернігівської облдержадміністрації та Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.

За матеріалами: Чернігівщина туристична

Фото Сергія Чернякова, “Чернігів стародавній”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *