Мінкультури презентувало відеоролик до Дня Соборності України

Міністерство культури та інформаційної політики презентувало відеоролик до Дня Соборності України, який щорічно відзначається 22 січня.

Відео опубліковано на YouTube-каналі міністерства.

Цей день ознаменований двома значними подіями в історії України: проголошенням Незалежності Української Народної Республіки 22 січня 1918 року й Акту Злуки українських земель 22 січня 1919-го.

У міністерстві зазначили, що “роки радянського поневолення не загасили віру українців у повернення власної державності. Визвольна боротьба зрештою увінчалася відновленням незалежності України в 1991”. І Україна продовжує свою боротьбу за незалежність та соборність.

“Через сторіччя після проголошення Акта Злуки соборність залишається одним з ключових національних завдань. Віримо і мріємо, що “живий ланцюг” до Дня Соборності скоро поєднає усю, вільну та неподільну, і звільнену від окупантів Україну – від Ужгорода до Донецька, від Севастополя до Чернігова. В єдності українського народу є його незламна сила, побороти яку не здатен жоден ворог”, – йдеться в описі відеоролику, інформує Суспільне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *