Міністр культури України Євген Нищук привітав працівників сфери охорони культурної спадщини з Міжнародним днем пам’яток та визначних місць

18 квітня у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику Міністр культури України Євген Нищук привітав з професійним святом працівників сфери охорони культурної спадщини та директорів заповідників України.

Міністр культури подякував за щоденну кропітку працю по збереженню культурного та історичного надбання та наголосив, що питання розвитку культурної спадщини впродовж останніх років є на порядку денному Уряду України, повідомляє прес-служба Мінкультури.

«Упродовж останніх років держава зосереджує значну вагу на розвитку збереження культурної спадщини та музейної справи – останнім часом ми виносимо ці питання до уваги найвищих кабінетів влади. Зокрема, вперше за часи Незалежної України, Мінкультури були започаткуванні курси підвищення кваліфікації керівників музейних закладів. До роботи були залучені найкращі музейники та фахівці, які можуть поділитися своїм досвідом в частині європейських програм. Для напрацювання рішень найактуальніших проблемних питань регулярно проводяться семінари, зустрічі та обговорення, що дає свої ефективні практичні результати», – зазначив Євген Нищук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *