Міністр культури привітав працівників сфери охорони культурної спадщини з Днем пам’яток України

19 квітня в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулись урочистості заходи до Дня пам’яток України та Міжнародного дня пам’яток та історичних місць, інформує прес-служба Мінкультури.

«Робота кожного з вас – це великий вклад у розвиток української культурної спадщини, якою ми всі так пишаємося», – відзначив Міністр культури України Євген Нищук вітаючи працівників пам’яткоохоронної сфери з їх професійним святом.

«Вчора відбулись парламентські слухання, присвячені питанням стану, проблем та перспектив охорони культурної спадщини в Україні, де багато хто з вас був присутнім. І це дуже важливо, адже ми обговорили багато проблемних речей і, разом з тим, речей, завдяки яким ми відстоюємо та звеличуємо красу, традицію та правду історичної спадщини. Ми вчора цитували людей, так чи інакше пов’язаних з охороною культурної спадщини, і дійсно, якщо ти не маєш спадщини, якщо ти її не бережеш і не розвиваєш, то ти не маєш майбутнього. Я вдячний всім вам за велику роботу, ви робите справді велику державну історичну працю на благо України».

З нагоди Міжнародного дня пам’яток та історичних місць  Міністр культури України Євген Нищук відзначив низку працівників  пам’яткоохоронної сфери відомчими відзнаками Мінкультури. Зокрема, за вагомий внесок у справу збереження національної історико-культурної спадщини та високий професіоналізм почесною грамотою Міністерства культури України нагороджений Юрій Соболь, генеральний директор Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *