Мандруйте Україною: міністр культури Олександр Ткаченко рекомендує відвідати Чернігів

Жагу до подорожей необхідно задовольняти. Попри карантин. Найкращий вихід у такій ситуації — це Мандруй Україною, пише у Telegram міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

“У нашій країні десятки напрямків, які можна обрати для дозвілля з друзями чи сім’єю на вихідні. Або ж спланувати повноцінну відпустку. Я бував у багатьох регіонах України, і кожен з них особливий. Рекомендую свій особистий ТОП-6 для відпочинку чи культурного туризму”, зазначає керівник міністерства.

Зокрема, Олександр Ткаченко пропонує відвідати Чернігів. “Є чудовий маршрут від Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній»: Спасо-Преображенський собор — Будинок полкової канцелярії — Борисоглібський собор — Колегіум — Катерининська і П’ятницька церкви тощо.

Для культурного відпочинку обов’язково зазирніть до історичного музею ім. Василя Тарновського. Один з найстаріших музеїв країни, де розміщено 160 тисяч об’єктів. Включно із такими цінностями, як підвіска князя Мстислава, твори Шевченка з автографом. І ніяк без вечору вистав: у Чернігівському драмтеатрі ім. Тараса Шевченка”.

Як повідомляв “Чернігів стародавній“, 12 травня Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко взяв участь у виїзному засіданні Уряду в Чернігові та ознайомився із пам’ятками архітектури на стародавньому Валу.

У рамках проекту «Велике будівництво» у червні розпочався Капітальний ремонт парку імені Коцюбинського (Вал, територія Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній»).

Відповідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 травня 2021 р. № 583-р ремонт парку включено до плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України.

Фотосюжет Віталія Гриця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *