Майстер-клас «Сухе валяння»

Сьогодні, 4 березня, в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» в рамках реалізації проєкту психологічної підтримки населення проведено майстер-клас «Сухе валяння». Його презентувала психолог Благодійного фонду «Центр соціального розвитку «Міст» Богдана Короваєва.

За мету його ставилось виявлення і опрацювання емоційних проблем, зняття напруги та стресу, виявлення і опрацювання емоцій та важких почуттів за допомогою технік і сюжетів сухого валяння, розвиток самоуявлення та самооцінки, набуття впевненості в своїх силах і відчуття усвідомлення «я можу», розвиток самооцінки, набуття впевненості в своїх силах через зміну уявлення про себе та свої здібності, та завдяки отриманню результату

За допомогою спеціальної голки для валяння та фарбованої вовни на фетровій основі створювали картину із зображенням сонячного пейзажу.

Результатом роботи були і опанування новими вміннями та навичками, і нові враження, що допомогли змінити уявлення про свої творчі можливості та уміння, а також оволодіння одним із інструментів самодопомоги для зняття напруги і стресу.

Благодійний фонд «Центр соціального розвитку «Міст» створений у 2009 році. З 2014 року основною метою його існування стає допомога і підтримка громадян та громад, що постраждали від військового конфлікту у східній частині України. Організація набула великого досвіду, реалізуючи проєкти в галузі надання різних видів гуманітарної допомоги, психосоціальної підтримки людям, що постраждали від конфліктів, соціального супроводу, захисту дітей, профілактики та попередження гендерного насильства. За підтримки багатьох донорів (People in Need, International Medical Corps, УВКБ ООН, Save the children, Health Right International, HAI та ЮНІСЕФ), в 2014-2019 році БФ ЦСР «Міст» надав критичну гуманітарну допомогу понад 180 000 бенефіціарів, реалізував велику кількість проєків різного спрямування.

На нинішньому етапі метою діяльності благодійного фонду стало надання психологічної і соціальної допомоги населенню, що постраждало від російської агресії, у містах Харків, Житомир, Чернігів, Харківській, Чернігівській, Житомирській та Київській областях.

Одним із напрямків діяльності фонду є рекреаційна діяльність арт-терапія, робота з солоним тістом, глиною, аплікація з тканини, виготовлення оберегів та мотання ляльок, в’язання, валяння, печворк, декупаж, плетіння з газет, корисних речей з підручних засобів і т. ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *