Колектив Національного заповідника «Чернігів стародавній» відзначений подякою Міністерства культури та інформаційної політики України

Колектив Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» за високий професіоналізм, патріотизм, вірність своєму громадянському і професійному обов’язку та з нагоди Міжнародного дня музеїв відзначений подякою Міністерства культури та інформаційної політики України.

Подяку підписав міністр Олександр Ткаченко.

Керівник міністерства неодноразово приїздив на об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», зокрема, 7 квітня цього року, після відступу російських військ від міста Чернігова.Тоді він ознайомився із пошкодженнями пам’яток внаслідок обстрілів рашистів.

У зв’язку із введенням воєнного стану в Україні та загрозою окупації Чернігова головна увага в діяльності заповідника приділялася збереженню його пам’яток та музейних колекцій.

Співробітниками заповідника щоденно проводився огляд пам’яток архітектури національного значення, які входять до цілісного майнового комплексу заповідника, інформація оперативно надавалася керівництву Міністерства культури та інформаційної політики.

Працівниками заповідника проведена робота з ремонту пошкоджених вікон (внаслідок обстрілу російських військ) в пам’ятці архітектури національного значення Іллінській церкві XI cт.

Проводився регулярний огляд стану приміщень експозицій та фондосховищ щодо їх цілісності, особливо під час обстрілів російськими військами.

Зараз колектив заповідника значну увагу приділяє питання збереженню фондових колекцій, планується відкрити кілька пам’яток для огляду відвідувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *