Гомель–Чернігів: перспективи співпраці у галузі туризму

2 грудня у Чернігові відбулася зустріч з офіційною делегацією адміністрації Центрального району міста-партнера Гомеля (Республіка Білорусь).

У складі білоруської делегації: заступник голови адміністрації Центрального району міста Гомеля Ольга Доценко, директор державної установи «Гомельський обласний комплексний центр олімпійського резерву» Сергій Кисельов, декан історичного факультету установи освіти «Гомельський державний університет ім. Ф. Скорини» Микола Мезга, директор комунального унітарного підприємства «Гомельоблтурист» Інга Куриліна, заступник директора з концертної діяльності державної установи «Гомельська обласна філармонія» Олена Хозеева, завідувач відділом науково-просвітницької роботи та зв’язків з громадськістю державного історико-культурного закладу «Гомельський палацово-парковий ансамбль» Вікторія Заєць.

У програмі візиту гомельських партнерів, зокрема, відбулася зустріч із керівництвом Чернігівської міської ради. Гостей привітала заступник міського голови Ольга Хоніч. Йшлося про поглиблення співпраці у різноманітних напрямках: економічному, культурному, освітньому.

Представники білоруської делегації також завітали в Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній».

Заступник голови адміністрації Центрального району міста Гомеля Ольга Доценко та директор комунального унітарного підприємства «Гомельоблтурист» Інга Куриліна цікавилися перспективами розвитку співпраці у туристичному напрямку.

Генеральний директор Юрій Соболь, заступник генерального директора з наукової та культурно-просвітницької роботи Алла Доценко та завідувач науково-просвітницької роботи Алла Гаркуша розповіли про екскурсійну, лекційну та виставкову діяльність музейної установи.

До речі, цього року відбувається зростання кількості відвідувачів на об’єктах архітектурно-історичного заповідника (у січні-листопаді 2016 р. — 274145 відвідувачів, у січні-листопаді 2015 р. — 254961). Але переважна більшість екскурсантів (95 %) — з України.

Білоруській делегації було презентовано відеосюжет про пам’ятки архітектури міста Чернігова, ознайомилися гості із музейними виставками в Борисоглібському соборі та Колегіумі. Для них також проведено екскурсію по території стародавнього Дитинця-Валу.

Сподіваємося, що цей візит білоруської делегації стане поштовхом у взаємовигідній співпраці двох міст-побратимів та сприятиме розвитку туризму.

Сергій Черняков, «Чернігів стародавній».

Фото автора.

img_9785

img_9797

img_9804

img_9819

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *