Чернігівці пропонують створити проект контактних паркових скульптур

Завершився збір підписів за петицію щодо створення проекту контактних паркових скульптур у Чернігові. Тепер необхідно зачекати відповіді місцевих органів влади.
Зібрано понад 250 підписів з 250 необхідних (збір підписів розпочався 10 липня). Автор петиції: громадська активістка Тунік Оксана Володимирівна.


Петиція розміщена за адресою: https://e-dem.in.ua/chernihiv/Petition/View/1032

«В даний момент в Чернігові відбувається реконструкція парків, скверів і пляжів. У зв’язку з цим, звертаємося до міської влади з петицією про створення і фінансування комплексного проекту контактних паркових скульптур, присвячених яскравим особистостям міста Чернігова. Пропонується у місцях масового відпочинку створити низку контактних скульптур присвячених неординарним мешканцям міста Чернігова, які своєю діяльністю, активною позицією, творчим доробком чи іншим внеском, зробили місто Чернігів особливим і колоритним.

Мета проекту — створення унікальної естетичної привабливості міста Чернігова, та вшанування гідних громадян міста. Особливістю творчого завдання має бути з одного боку увага до суто художнього завдання, а з іншого — символіко-метафоричний спосіб перетворення концепції в форму. Скульптури можуть бути встановлені як видатним історичним постатям, які проживали й творили в Чернігові (Леонід Глібов, Михайло Коцюбинський, ін.), так і талановитим і яскравим сучасникам (Інесса Вачнадзе «Пані у капелюшку», Любомир Боднарук «Диригент», Олександр Норов «Режисер», Раїса Решетнюк «Артистка»).
Персоналії, скульптури яким буде встановлено, повинні пройти широке обговорення й отримати схвалення громади міста.
Першою пропонується встановлення контактної паркової скульптури активній мешканці Чернігова, заслуженому вчителю України Інессі Вачнадзе.

Прошу чернігівську громаду підтримати дану петицію і сприяти встановленню паркової скульптури Інесси Вачнадзе та реалізації проекту загалом», — йдеться у петиції.

На фото скульптура «Жарт над поліцейським», Брюссель, Бельгія. Встановлена в 1985 році на замовлення міського комітету Брюсселя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *