Чернігів затвердив свої амбіції

Перетворити рідне місто у північну туристичну столицю України поставили собі завдання розробники стратегії розвитку Чернігова на період до 2020 року. Депутати міської ради погодилися з таким наміром і проголосували стратегію, як документ до дії.


Для обговорення документу були проведені дві стратегічні сесії, в яких взяли участь більше 400 громадських активістів, з чиновниками міських управлінь проведені відповідні тренінги.
Концепція розвитку Чернігова сформульована в чотирьох напрямках: конкурентоспроможне та інноваційне місто, розвиток житлово-комунального господарства та інфраструктури «Комфортне місто», розвиток людського потенціалу «Людина – понад усе», розвиток туризму «Чернігів – туристичне місто».

Стратегія передбачає залучення коштів фонду регіонального розвитку та міжнародних донорських організацій з метою збільшення туристичних потоків, перетворення туризму в одну з найбільш прибуткових галузей економіки Чернігова. А похвалитися стародавньому Чернігову є чим – від унікальних Антонієвих печер з привидом монаха «Тарасика» до храмів до монгольської доби, яких збереглося в Чернігові найбільше з усієї території СНД.

Джерело: “Голос України”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *