Чернігів розіграє серед туристів романтичний вікенд на двох

Управління культури та туризму Чернігівської міської ради оголосило про початок дослідження іміджу міста, учасники якого зможуть виграти романтичні вихідні на двох із безкоштовним проживанням у тризірковому готелі.

“Управління культури та туризму Чернігівської міської ради разом з Чернігівським національним технологічним університетом проводить друге маркетингове дослідження іміджу м. Чернігова. Респонденти, заповнюючи анкету, стають учасниками розіграшу романтичного вікенду в Чернігові на двох осіб. На переможця чекає безкоштовне проживання в тризірковому готелі в центрі міста, романтична екскурсія містом легенд, смачна вечеря та інші приємні сюрпризи”, – йдеться у повідомленні прес-служби Чернігівської міськради.

Опитування гостей проводитиметься протягом двох з половиною місяців за допомогою анкет face-to-face, складених трьома мовами (українською, англійською, російською), та з використанням онлайн-версії. Внесені в анкету запитання допоможуть визначити ставлення туристів до Чернігова.

Результати розіграшу буде опубліковано 1 лютого 2018 року на сторінці управління культури та туризму Чернігівської міської ради у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *