ОБҐРУНТУВАННЯ закупівлі теплової енергії для опалення

ОБҐРУНТУВАННЯ закупівлі теплової енергії для опалення

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі теплової енергії для опалення,

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження замовника: Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», що розташований за адресою вул. Преображенська, 1 м. Чернігів, Чернігівська область, Україна, 14000.

Код за ЄДРПОУ: 02498151.

Категорія: Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територальної громади, зазначені в п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» із змінами.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (виробництво, транспортування, постачання теплової енергії для опалення) (ДК 021:2015: 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Переговорна процедура UA-2022-01-27-001387-a

Очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення: 484764.00 грн. (чотириста вісімдесят чотири тисячі сімсот шістдесят чотири грн.00 коп.)

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Відповідно до бюджетного запиту на 2022 рік, та до затвердженого кошторису на 2022 рік 24.01.2022 року

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Постачальник теплової енергії має ліцензії на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії. Теплові траси, підведені до об’єктів Замовника, що потребують опалення, перебувають на балансі Акціонерного товариства “Облтеплокомуненерго”, тому альтернатива надання теплової енергії іншими постачальниками відсутня також і з технічних причин. На даний час відсутні будь-які інші комунікації теплового постачання, приєднані до теплових систем об’єктів Замовника, які можуть забезпечити їх теплопостачанням. З огляду на зазначене, неможливо отримувати теплову енергію від інших постачальників, крім Акціонерного товариства “Облтеплокомуненерго”, що є єдиними постачальниками теплової енергії для опалення об’єктів Замовника: Колегіуму і Борисоглібського собору.

На офіційному веб-порталі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг опублікований реєстр суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання та централізованого водовідведення (станом на 31.12.2021р.) Акціонерне товариство “Облтеплокомуненерго” включено до зведеного переліку суб’єктів природних монополій під № 129.