Loading Події

« Усі Події

Конкурс «Чернігівщина туристична: вибір року 2018». Проголосуй за «Чернігів стародавній»!

Липень 25 - Вересень 27

Конкурс «Чернігівщина туристична: вибір року» проходить за шістьма номінаціями: туристична подія; гостинна садиба; заклад розміщення; фахівець туристичного супроводу; музейний заклад; туристична фотографія.


На конкурс подано 47 заявок від представників туристичної сфери Чернігівської області. Для більш детального ознайомлення з номінантами та голосування відкрита он-лайн платформа https://chernihivregion.travel/konkursy
Запрошуємо долучитися до проведення конкурсу, проголосувати та обрати найвпливовіших та найпотужніших представників туристичної сфери Чернігівщини.

У номінації «Музейний заклад» пропонуємо підтримати Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» https://chernihivregion.travel/competitions/5-nominatsiya-muzejnij-zaklad/38-nats-onalniy-arh-tekturno-storichniy-zapov-dnik-chern-g-v-starodavn-y

Детальні умови та порядок проведення конкурсу за посиланням http://mega.dp.ua/file?source=18050215363589187621

Умови конкурсу та он-лайн голосування:
1. Одна особа може проголосувати лише 1 раз у кожній номінації.
2. До фіналу допускаються 3 учасники кожної номінації, з найбільшою кількістю голосів, які трансформуються у бали: 3, 2, 1 відповідно.
3. Переможець визначається за сумарною кількістю балів, отриманих під час он-лайн голосування та оцінки експертної ради.

Конкурс «Чернігівщина туристична: вибір року» проводиться з метою популяризації туристичного потенціалу та відзнаки досягнень представників туристичної сфери Чернігівської області у розвитку в’їзного та внутрішнього туризму регіону.
Завдання конкурсу: популяризація туристичного потенціалу та послуг, створення привабливого іміджу Чернігівської області; інформаційна підтримка приватних підприємців, підприємств та установ, які працюють у сфері туризму; стимулювання поліпшення якості надання туристичних послуг на території області.
Ініціатор та організатор конкурсу: Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.

Деталі

Початок:
Липень 25
Закінчення:
Вересень 27
Подія Tags:
, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *