Про публічні лекції Національного заповідника «Чернігів стародавній»

Протягом чотирьох місяців, щосереди, (з лютого — по травень) наукові співробітники Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» проводили публічні лекції у приміщенні Колегіуму для шанувальників старовини.

До речі, вони вже стали популярними і були започатковані ще минулого року.

Аудиторія слухачів була різноманітна і за віковою категорією і за професійним фахом. Проте, всіх їх об’єднувала мета дізнатися якомога більше про історію рідного міста та його пам’ятки.

Важко вирізнити найбільш популярні лекції. Найбільше поціновувачів старовини було, зокрема, на лекціях: «Благовіщенська церква — забутий храм Чернігова», «Чернігівська фортеця», «Музи Тараса Шевченка», «Чарівне мереживо», «Таємниці чернігівських курганів», «Пам’ятки архітектури Чернігова у художніх кінострічках», «Чернігівська княжа династія: тріумфи і поразки».

Враховуючи побажання чернігівців адміністрація заповідника «Чернігів стародавній» вирішила зробити перерву у проведенні лекцій, адже розпочалася «гаряча» пора на городах та дачах. Наступного року планується продовжити читання лекцій. Тож, для шанувальників старовини будуть нові цікаві теми…

Сергій Черняков, «Чернігів стародавній».

Фото Віктора Кошмала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *