Нове чернігівське видання про «білі плями» в історії України

У середині червня 2016 року у Чернігівському інституті післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського побачила світ нова книга «Матеріали міжрегіональної науково-практичної конференції «Білі плями» в історії України».

Це видання Українського інституту національної пам’яті, Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Його укладач – Оксана Онищенко, доцент кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, кандидат історичних наук. Відповідальні за випуск і друк: Олександр Мокрогуз, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, доцент, кандидат педагогічних наук; Михайло Коропатник, доцент кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, кандидат історичних наук; Людмила Іваненко, старший викладач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського.

Збірник матеріалів підготовлено за підсумками міжрегіональної науково-практичної конференції «Білі плями» в історії України», яку проведено 24 травня ц.р. у Чернігові в Інституті післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського.

У ньому вміщені 17 доповідей і наукових повідомлень. Наукові інтереси дослідників охоплюють від первісного ладу, 19 століття, Першу і Другу світову війну, період панування комуністичного режиму та його злочинів, визвольний рух і до нашого часу включно з гібридною російською агресією та українською політикою декомунізації.

Збірник наукових розвідок призначений учителям і викладачам, історикам і краєзнавцям, а також всім, хто цікавиться історією України.

 

 Сергій Бутко, Український інститут національної пам’яті

002

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *